Asistent u proizvodnji i povremeni vozač/dostavljač

Zagreb, Croatia

CircuitMess je hrvatski startup koji samostalno razvija i prodaje uradi-sam elektroničke uređaje za edukaciju.

Do sada smo na svjetsko tržište izbacili nekoliko uspješnih proizvoda - MAKERbuino i Nibble (sada već “umirovljenu” igraću konzolu koju sam sastavljaš i njezinog nasljednika), MAKERphone/Ringo (edukativni mobilni telefon), Spencer (uradi-sam glasovni asistent), Wheelson (autonomni automobil) i druge te nastavljamo raditi na liniji različitih zanimljivih edukacijskih uradi-sam proizvoda koji će na zabavan i inovativan način približavati elektroniku i programiranje djeci i mladima.

Uređaje smo u zadnjih 5 godina proizveli i prodali u preko 55 000 primjeraka kupcima diljem svijeta, a najviše se ponosimo činjenicom da 95% svojih proizvoda prodajemo kupcima izvan Hrvatske, najviše u SAD, Veliku Britaniju i Njemačku.

Želimo nastaviti raditi velike stvari i u budućnosti i htjeli bismo da nam se u tome pridruže motivirane i radišne osobe koje su spremne na puno dinamike, prave timske igrače, a ujedno ih zanima logistika i proizvodnja elektroničkih uradi-sam edukacijskih uređaja.

Kakvu osobu tražimo?

Tražimo osobu na početku radne karijere koja nema mnogo radnog iskustva, ali želi iskazati svoj potencijal u radu u najboljem startup u Hrvatskoj (CircuitMessu).

Tražimo nekoga tko će s nama raditi na puno radno vrijeme preko ugovora o radu (40 radnih sati tjedno).

Tvoja radna zaduženja bi uključivala sljedeće:

  • Ispomoć u proizvodnji i isporuci elektroničkih uređaja

  • Kontroliranje zaprimljene robe i sirovina

  • Pomoć u provođenju inventure robnih zaliha

  • Organizacija skladišnog prostora

  • Osmišljavanje procesa kontrole kvalitete materijala i proizvoda

  • Izrada uputa za kontrolu kvalitete i proizvodnju elektroničkih uređaja

  • Kontroliranje finalnih proizvoda kako bi se osigurala ispravnost proizvedenih količina

  • Istovar / utovar paketa srednje težine

  • Povremeni poslovi prikupa uzoraka elektroničkih uređaja, pakiranja i ostale robe

  • Rukovanje službenim vozilima B kategorije (automobili i teretni kombiji)

Što tražimo?

  • Kandidata sa vozačkom dozvolom B kategorije (aktivan vozač)

  • Kandidata koji je u mogućnosti istovariti i utovariti pakete osrednje težine

  • Certifikati i fakulteti nisu predispozicija (ali neće odmoći).
    Mala smo tvrtka i svi učimo nove stvari po putu te nam je važnije da osoba voli i želi učiti nego da ima mnogo godina iskustva iza sebe
  • Od kandidata očekujemo osnovnu informatičku pismenost

  • Ovo je pozicija za nekoga tko nema mnogo radnog iskustva i traži prvi "pravi" full-time posao kako bi se mogao iskazati i započeti poslovnu karijeru

Potreban nam je netko na puno radno vrijeme, radi se iz našeg ureda u Zagrebu.

Što očekujemo?

  • Organiziranost

  • Sposobnost timskog rada u suradnji s ostalim djelatinicima u odjelu razvoja i proizvodnje elektroničkih uređaja

  • Interes za učenje novih stvari

  • Želja za radom u firmi koja brzo raste i ima velik potencijal

  • Spremnost na promjene, dinamiku i efikasno rješavanje zadataka

  • Samostalnost

  • Proaktivnost

  • Smirenost u hendlanju stresnih situacija

  • Znanje hrvatskog i engleskog jezika u govoru i pismu

Što nudimo?

  • Fiksnu plaću

  • Mogućnost profesionalnog i osobnog razvitka u poticajnom i brzo-rastućem okruženju

  • Djelomično fleksibilno radno vrijeme

  • Rad u timu mladih i ambicioznih ljudi

  • Edukacije i druženja

Tvoja prijava treba sadržavati:

  • Životopis

Možda se baš ti pridružiš našem timu :)

Tell your friends about this position

Personal information
Professional data
Details